Listopad 2012

40.Kapitola (part II)

29. listopadu 2012 v 15:10 | Ell |  The Vampire Diaries - Never and Forever
*Z pohledu Fay*
Cítila jsem se..jinak. Nehybně jsem ležela na zemi neschopna ovládat své tělo. Všechno bylo tak tlumené a rozmazané. Slyšela jsem hlasy, ale nevěděla jsem, co říkají. Jediné, čemu jsem rozuměla, byli zoufalé výkřiky mého jména. Před očima se míhali známé obličeje. Byl tu Stefan, Caroline, Klaus, Ivy a Damon. Umírám?

40. Kapitola (Part I)

28. listopadu 2012 v 17:05 | Niks |  The Vampire Diaries - Never and Forever
Pěkný podvečer :) Zatím pro Vás mám pouze mou část, na tu od Ell si budete muset chvilku počkat. Ale všeho se brzo dočkáte :)

*Z pohledu Ivy*
Rozhlížela jsem se po pustině, uprostřed ničeho, daleko od města a jakékoli potenciální civilizace. Louku osvětloval měsíc v úplňku.

39. Kapitola

22. listopadu 2012 v 18:44 | Niks |  The Vampire Diaries - Never and Forever
*Z pohledu Ivy*
"Je to velice složité kouzlo a budu potřebovat pomoc i z vaší strany. Kdyby nebylo složité, už by jste ho dávno objevily. Vyžaduje spustu koncentrace a síly. Nebude to snadné."

38. Kapitola

17. listopadu 2012 v 22:56 | Ell |  The Vampire Diaries - Never and Forever
Z pohledu Fay*
"Nebudu se dívat na to, jak se z tebe stává stejná svině jako je on!" Křičel Stefan. Vedle něj postával Damon a civěl na Caroline jako by ji chtěl zabít.

37. kapitola

12. listopadu 2012 v 20:59 | Ell |  The Vampire Diaries - Never and Forever
Znovu se omlouváme za tu příšerně dlouhou pauzu. Opět je to kapitola z pohledu Ivy, druhá adminka nemá čas. Slíbená nová povídka určitě bude, tato stávající bude také nadále pokračovat :) Opravdu mě štvou ty dlouhé prodlevy mezi kapitolami, ale co naděláme, určitě to znáte. Od teď pokud to dtuhá adminka nebude stíhat do max. 4 - 5 dnů, napíšu to já nebo naopak.
Hezký zbytek večera :)

*Z pohledu Fay*
Někdo zvonil. Bylo kolem šesté a já se pořád válela. Po té včerejší oslavě jsem byla mrtvá. Přemohla jsem se a vstala. Otráveně jsem se dobelhala až ke dvěřím, které byli otevřené. Zatajil se mi dech. Stál tam starý muž s kamennou tváří. Bohužel jsem tušila, o koho jde. Sakra, sakra, sakra! Co mám teď dělat?

36. kapitola (II. díl)

1. listopadu 2012 v 22:05 | Ell&Niks |  The Vampire Diaries - Never and Forever
*Z pohledu Fay*
Pozorovala jsem všechny, co seděli u stolu. Postřehla jsem, že tu sedí jen lidi, kteří nám asi mají být blízcí. Ti ostatní lidé jsou prostě jen nějaká verbež nalákaná na pití zdarma. Po mé pravici seděla Ivy a na druhé straně Caroline, která si vyměňovala roztomilé pohledy s mým otcem. Je to docela nechutné když to vezmu kolem a kolem.

Future of website.

1. listopadu 2012 v 20:08 | Ell |  News
Ahoj všichni.

Nejdřív bych se chtěla omluvit, že poslední dobou jsou intervaly mezi kapitolami delší, ale je škola a máme hodně povinností. Taky je to viditelné na návštěvnosti. Ráda si namlouvám že trochu upadá protože taky nemáte čas, ale kdo ví. (:D)
Další věc. Příjdou velké změny. Povídka Never & Forever už má 35 kapitol a už přichází její čas. Se spoluadminkou jsme se shodli, že čtyřicítka bude vhodná pro velkou změnu. Povídka neskončí definitivně ale čeká nás velký zvrat, po kterém už nebude příběh takový, jaký byl. Nevíme jestli pozitivně, či negativně, ale bdue to jiné. Prostě nová "série" N&F. Dále vznikne nový příběh. Zatím nebudeme prozrazovat, o čem bude, ale ponese název "Together in Darkness." Bude velice úzce navazovat na N&F.
A aby toho nebylo málo, přibyde ještě jedna fikce. Budu jí psát já, a nechám vás odhlasovat, které byste chtěli hlavní hrdiny. Přemýšlela jsem o Klaroline, ale nechám si poradit. Prosím hlasujte v celém článku v anketě :)
Mimochodem, ještě dnes tu bude pokračování 35. kapitoly.

Mějte se krásně. -Ell