News

Future of website.

1. listopadu 2012 v 20:08 | Ell
Ahoj všichni.

Nejdřív bych se chtěla omluvit, že poslední dobou jsou intervaly mezi kapitolami delší, ale je škola a máme hodně povinností. Taky je to viditelné na návštěvnosti. Ráda si namlouvám že trochu upadá protože taky nemáte čas, ale kdo ví. (:D)
Další věc. Příjdou velké změny. Povídka Never & Forever už má 35 kapitol a už přichází její čas. Se spoluadminkou jsme se shodli, že čtyřicítka bude vhodná pro velkou změnu. Povídka neskončí definitivně ale čeká nás velký zvrat, po kterém už nebude příběh takový, jaký byl. Nevíme jestli pozitivně, či negativně, ale bdue to jiné. Prostě nová "série" N&F. Dále vznikne nový příběh. Zatím nebudeme prozrazovat, o čem bude, ale ponese název "Together in Darkness." Bude velice úzce navazovat na N&F.
A aby toho nebylo málo, přibyde ještě jedna fikce. Budu jí psát já, a nechám vás odhlasovat, které byste chtěli hlavní hrdiny. Přemýšlela jsem o Klaroline, ale nechám si poradit. Prosím hlasujte v celém článku v anketě :)
Mimochodem, ještě dnes tu bude pokračování 35. kapitoly.

Mějte se krásně. -Ell

Spoiler & photo of Ivy and Fay

12. srpna 2012 v 21:55 | Ell
Zdravím :)

Přinášíme Vám nějaký menší spoiler, abyste věděli, na co se máte těšit, nebo netěšit, to je jedno.

Spoiler 1.


V nadcházejících kapitolách budeme mít velké převraty. Postava, od které bychom to asi nečekali, podlehne té "špatné straně". V blízké době se z někoho, kdo vždy bojoval za to správné, stane "Bad guy". Ale jestli to bude Jeremy, Bonnie, Caroline, Stefan, Elena, Matt, nebo snad někdo jiný..to už vám nenapovíme, takže si budete muset počkat na další díly.

A abyste si hlavní hrdinky dokázali lépe představit, máte tu fotku každé z nich. Máte je zobrazené už na layoutu, ale tak..tady ještě jednou a trochu jinak.

Fay Mikaelson


Ivy Mikaelson


Takže jako obvykle nakonec.. Vám děkujeme že čtete a navštěvujete náš web :)About the birth of the web and stuff.

8. srpna 2012 v 22:39 | Ell
Ahoj :)

Uběhlo teprve pár dní od doby, co jsme blog založili.Přesto už se k nám přišlo podívat přes 200 návštěvníků, což je podle mého skvělé.Jsme moc rády že čtete a píšete své názory, a jsme ještě radši, že všechny jsou relativně pozitivní.

Chtěla jsem taky něco napsat o tom, jak jsme se spoluadminkou, mojí nejlepší kamarádkou (Niks) přišli k tomu, že začneme psát povídku.Začalo to opravdu vtipně :D
Jednou jsme takhle jeli do obchodního centra Futurum Kolín, hezky vláčkem, a mluvili jsme o TVD a o tom, že si tak občas v hlavě přemítáme vlastní příběhy..tak jsme se najednou schodli, že uděláme povídku a budeme hroooozně slavný :D Opravdu jsme se do toho zapálili, koupili si v obchoďáku zápisníček, propisečky a začali.O pár dní později už byl na světě web a první kapitoly..a zatím jsme docela spokojené a snad i Vy.Doufáme, že lidi budou pořád chodit a pořád číst, protože to děláme hlavně pro vás a vaší zábavu.Tak, dost blábolů :D

Chtěla jsem se hlavně zmínit, že další kapitola bude pravděpodobně zítra večer, nebo v pátek odpoledne, a že to bude Plesový speciál, který bude delší a bude se tam prolínat vyprávění Fay a Ivy :) Tak uvidíme, jak to dopadne.

Tak se mějte krásně a děkujeme, že čtete! :)

Welcome.

29. července 2012 v 14:31 | Niks&Ell
Hi guys,

Vítejte na nové fan fiction stránce, kde si budete moci přečíst naší povídku Never & Forever, na téma The vampire diaries. Můžete si tak zkrátit čas čekáním na novou sérii ;) Časem přibyde i povídka o Vamypýrské akademii, a možná něco dalšího. Ale zatím se plně věnujeme zmiňované první povídce. Hlavními hrdinkami jsou fiktivní postavy, které v TVD nenajdete. Vzhledem k tomu, že jsme tu dvě adminky, tak si každá vzala na starost jednu hlavní hrdinku. V psaní kapitol se střídáme, a proto se pohledy na celý příběh střídají.

Budeme rády za každé přečtení a každý Váš názor :)
 
 

Reklama