The Vampire Diaries - Never and Forever

40.Kapitola (part II)

29. listopadu 2012 v 15:10 | Ell
*Z pohledu Fay*
Cítila jsem se..jinak. Nehybně jsem ležela na zemi neschopna ovládat své tělo. Všechno bylo tak tlumené a rozmazané. Slyšela jsem hlasy, ale nevěděla jsem, co říkají. Jediné, čemu jsem rozuměla, byli zoufalé výkřiky mého jména. Před očima se míhali známé obličeje. Byl tu Stefan, Caroline, Klaus, Ivy a Damon. Umírám?

40. Kapitola (Part I)

28. listopadu 2012 v 17:05 | Niks
Pěkný podvečer :) Zatím pro Vás mám pouze mou část, na tu od Ell si budete muset chvilku počkat. Ale všeho se brzo dočkáte :)

*Z pohledu Ivy*
Rozhlížela jsem se po pustině, uprostřed ničeho, daleko od města a jakékoli potenciální civilizace. Louku osvětloval měsíc v úplňku.

39. Kapitola

22. listopadu 2012 v 18:44 | Niks
*Z pohledu Ivy*
"Je to velice složité kouzlo a budu potřebovat pomoc i z vaší strany. Kdyby nebylo složité, už by jste ho dávno objevily. Vyžaduje spustu koncentrace a síly. Nebude to snadné."

38. Kapitola

17. listopadu 2012 v 22:56 | Ell
Z pohledu Fay*
"Nebudu se dívat na to, jak se z tebe stává stejná svině jako je on!" Křičel Stefan. Vedle něj postával Damon a civěl na Caroline jako by ji chtěl zabít.

37. kapitola

12. listopadu 2012 v 20:59 | Ell
Znovu se omlouváme za tu příšerně dlouhou pauzu. Opět je to kapitola z pohledu Ivy, druhá adminka nemá čas. Slíbená nová povídka určitě bude, tato stávající bude také nadále pokračovat :) Opravdu mě štvou ty dlouhé prodlevy mezi kapitolami, ale co naděláme, určitě to znáte. Od teď pokud to dtuhá adminka nebude stíhat do max. 4 - 5 dnů, napíšu to já nebo naopak.
Hezký zbytek večera :)

*Z pohledu Fay*
Někdo zvonil. Bylo kolem šesté a já se pořád válela. Po té včerejší oslavě jsem byla mrtvá. Přemohla jsem se a vstala. Otráveně jsem se dobelhala až ke dvěřím, které byli otevřené. Zatajil se mi dech. Stál tam starý muž s kamennou tváří. Bohužel jsem tušila, o koho jde. Sakra, sakra, sakra! Co mám teď dělat?

36. kapitola (II. díl)

1. listopadu 2012 v 22:05 | Ell&Niks
*Z pohledu Fay*
Pozorovala jsem všechny, co seděli u stolu. Postřehla jsem, že tu sedí jen lidi, kteří nám asi mají být blízcí. Ti ostatní lidé jsou prostě jen nějaká verbež nalákaná na pití zdarma. Po mé pravici seděla Ivy a na druhé straně Caroline, která si vyměňovala roztomilé pohledy s mým otcem. Je to docela nechutné když to vezmu kolem a kolem.

36. Kapitola

30. října 2012 v 22:14 | Ell&Niks
*Z pohledu Fay*
Dříve jsem milovala narozeniny. Vždycky jsem je trávila poflakováním se po velkoměstě s flaškou mého oblíbeného Jacka Danielse a chutí zabíjet. Vlastně byla tu období, kdy to bylo na každodením pořádku. To nadšení už ale jaksi pohaslo. Jsem jedině ráda, že to tu nikdo neví. Kromě Klause a Ivy, pochopitelně.

35. Kapitola

21. října 2012 v 19:09 | Niks
* Z pohledu Ivy *
Našla jsem jí přesně tak, jak jsem čekala. Válela se na gauči s flaškou Jacka Danielse v ruce. Každý má holt svůj vlastní způsob s tím, jak se vyrovnat se stresem. Fay většinou někoho vysaje a naleje do sebe skoro toxické množství alkoholu.

34. Kapitola

18. října 2012 v 22:39 | Ell
Nejdříve bych se chtěla omluvit, že jsem poslední dobou moc nevyvíjela iniciativu. Všichni to určitě znáte, není čas. A když je, tak vás prostě nic nenapadne. Také se v mém životě stalo pár věcí, po kterých nemáte náladu na nic.. ale už jsem snad zase chytla můzu a doufám, že už to bude lepší.

*Z pohledu Fay*
Občas si říkám, že se tohle všechno prostě nemůže dít. Trávila jsem stovky let nenáviděním mé rodiny. Teď je to všechno co mám. Sledovala jsem Klause a jeho šťastný pohled. Seděla jsem s ním v grillu a on zrovna s někým volal. Bylo očividné, že to byla Caroline.

33. Kapitola

14. října 2012 v 13:45 | Ell&Niks
Ahoj lidi :)
Moc se omlouváme za delší pauzu. Je to teď trochu hektický. Fayina část je hodně krátká, protože adminka Ell, která má Fay na starost, je trochu zaneprázdněná. Ale slibuju, že teď už se snad pravidelnost kapitol zlepší. Možná, ale doufám že to tak nebude, bude kapitol s Ivyna podledu trochu více než s Fayna, protože mám více času než Ell.
Tak ale teď už nebudu zdržovat :D
Hezký zbytek dne :)

*Z pohledu Fay*
Posedávala jsem u Salvatorů. Stefan mi volal, že se mnou potřebuje mluvit. Neměla jsem zrovna největší radost, že sem musím jít a riskovat, že tu potkám Damona s tou malou děvkou.

32. Kapitola

4. října 2012 v 22:12 | Niks
*Z pohledu Ivy*
Počkala jsem, až usne a potom jsem se rozhodla zdekovat.

31. Kapitola

30. září 2012 v 22:36 | Ell
*Z pohledu Fay*
Postávala jsem na balkoně a sledovala, jak vychází slunce. Užívala jsem si každou minutu. Když jsem byla zavřená v té díře, bála jsem se, že už sluneční svit nikdy neuvidím.

30. Kapitola

24. září 2012 v 20:36 | Niks
*Z pohledu Ivy*
"Jak tady můžete jenom tak sedět a čekat, než tam shnije?!"

29. Kapitola (Klaroline special)

22. září 2012 v 15:33 | Ell&Niks

Tato kapitola je věnována naší věrné čtenářce, Lucianne Gray, jelikož je to velký fanoušek Klaroline :)

*Z pohledu Caroline*
Vždycky jsem přemýšlela, jaké to musí být zemřít. Byla jsem tak vyděšená, že jsem téměř neslyšela ani své vlastní myšlenky.

Spoiler & Klaroline special this weekend!

20. září 2012 v 22:36 | Ell
Ahoj.


Na světě už je 28 kapitol, tak jsme se dohodli, že bychom mohli udělat něco na zpestření. Během následujících třech dní přidáme kapitolu Never & Forever, která bude v Klaroline stylu. Bude to kapitola navazující na příběh, ale bude z pohledů Caroline a Klause. Budeme mít možnost sledovat jejich pocity ohledně jejich vyvíjejícího se vztahu, nebo možná taky "nevztahu" . A jestli máme nějaké zapálené čtenáře, kteří by rádi nějaký spoiler, tak v celém článku.

28. Kapitola

17. září 2012 v 21:04 | Ell
*Z pohledu Fay*

Seděla jsem v kruhovité místnosti.

27. Kapitola

15. září 2012 v 15:18 | Niks
*Z pohledu Ivy*
Snažila jsem se nevykrvácet.

26. kapitola

12. září 2012 v 22:06 | Ell
*Z pohledu Fay*

Otočila jsem se jako poslední z nich. Atmosféra se tu dala krájet. Jediné zvuky byli Carolininy vzlyky a pobízení k útěku.

25. Kapitola

11. září 2012 v 19:16 | Niks
*Z pohledu Ivy*
Páchlo to tu stejně hrozně jako vypadalo.

24. kapitola

9. září 2012 v 13:11 | Ell
*Z pohledu Fay*
Poklidně jsem odpočívala v obýváku a důkladně si prohlížela pytlík AB pozitivní, mé oblíbené. Klaus se vřítil dovnitř. Opravdu lituju mé dveře. Potřetí zdevastovány.

23. Kapitola

5. září 2012 v 17:54 | Niks
Ahoj :)
Předem se vám musím omluvit za to, že intervaly mezi kapitolami se trošku protahují. Začala škola a i přesto, že je teprve třetí den, už teď se nám to všechno pěkně nakupilo. Rozhodně neplánujeme s povídkou skončit, psát jednou za týden ani tak podobně. Snažíme se psát maximálně po třech dnech od předchozí části. Ale ne vždy to asi půjde. Rozhodně se ale vynasnažíme :) Takže, teď už nebudu zdržovat a přidávám novou kapitolu :) Moc děkujeme všem co čtou a obzvláště těm, kteří píšou komentáře, neskutečně to potěší a získáváme tak chuť na další psaní. Takže, užijte si kapitolu. Teda doufám že si jí užijete. No to je jedno, hezké čtení :)

*Z pohledu Ivy*
Někdo mě sleduje.

22. kapitola

2. září 2012 v 22:08 | Ell
*Z pohledu Fay*
První, co jsem spatřila, byli jeho úžasně modré oči. Měl obličej blízko toho mého.

21. kapitola

29. srpna 2012 v 15:57 | Ell&Niks
*Z pohledu Fay*

Procházela jsem se lesem. Před několika vteřinami vysvitly první paprsky slunce a já měla tolik věcí k přemýšlení. Nejvíc mi vrtala hlavou Ivy. Co mám udělat s tím, že jsem jediná kdo ví, že přeměnila Elenu?

20. Kapitola

26. srpna 2012 v 23:47 | Niks
*Z pohledu Ivy*
Grill začíná pomalu být místo všech temných setkání.

19. Kapitola

23. srpna 2012 v 21:42 | Niks&Ell
*Z pohledu Ivy*
Měla jsem namířeno k Salvatorům.
Má to být něco na způsob setkání, kde si všichni nejspíš budou vylévat srdce a plakat. Tyler je mrtvý. Caroline to zvládá docela špatně a Fay.. Fay, která se o nikoho nestará, vypadá, že jí to přece jenom taky zasáhlo. Pořádně jsem to zpackala a jsem si toho vědoma. Za tohle všechno můžu já.
 
 

Reklama